opc_loader
Vakantie is voorbij. Orders worden weer normaal verzonden. Vanaf zaterdag 5 augustus geldt de normale winkelopenstelling weer.

Fuse Race John Slate

Artikelnr. SwimMere: FID2044
Artikelnummers
Nr. lev. :
1.10.043.301

Kenmerken

 
Beschrijving: technisch badpak
Geschikt voor: wedstrijd
Soort rug: open
Voering: geheel gevoerd
Materiaal samenstelling: 71% polyamide; 29% elastane
Naden: geplakte naden
Compressie: medium
Waterafstotend: ja
Kleur: grijsblauw
 
179,00

Finis Fuse

  • 24
  • 28
  • 30
  • 34

Orders worden binnen twee werkdagen verzonden. Uitzonderingen gelden voor feestdagen, vakantieperiodes en speciale gelegenheden. 
PostNL verwerkt de levering in 95% van de gevallen binnen 1 à 2 dagen. Verzending naar buitenland minimaal 5 werkdagen. Vanwege drukte bij PostNL en overige bezorgers, duurt verwerking momenteel langer.

Houd dus rekening met verwerkingstijd order en levertijd PostNL.  Bestel tijdig.


De Fuse technical wedstrijdsuit is een instapmodel dat de voordelen van een elite wedstrijdpak biedt. De Fuse is gemaakt uit uniek waterafstotend materiaal en biedt UVA en UVB bescherming. De stretch van het materiaal zorgt voor een comfortabele pasvorm en vermindert de luchtweerstand. Het pak is ontworpen om flexibele compressie te bevorderen zonder de bewegingsvrijheid te verminderen. De geplakte naden en de duurzame eigenschappen geven een veelzijdige en universele pasvorm. Ontworpen in Californië in het FINIS Stroke Lab.

Dit is een technical swimsuit en dient met zorg behandeld te worden. Aangeraden wordt om technical swimsuits in principe alleen te gebruiken bij wedstrijden. Voor trainingen is chloorbestendige kleding beter (zie klanten vragen).

Bij extra informatie vindt u de maattabel voor technische zwemkleding van Finis. Tevens vindt u hier een tabel waarin de maten van Arena en Speedo met Finis vergeleken worden. Deze maattabellen zijn een indicatie van de benodigde maat. Het is tevens mogelijk om in Almere tijdens de openingstijden of op afspraak te komen passen.

U vindt hier ook de pasinstructie en de richtlijn voor onderhoud.


 

Technische zwemkleding moet strak gedragen worden (1 maat kleiner dan reguliere maat). Bij het aantrekken (voornamelijk de eerste keer) kan hulp nodig zijn. Een tip die door top zwemmers wordt toegepat is een nieuw pak een paar dagen voor gebruik tijdens wedstrijden een paar keer droog aantrekken en 15 minuten aanhouden. Tevens is het verstandig om er tijdens een training al even in te zwemmen. Het pak zal dan makkelijker aangetrokken worden en beter aanvoelen tijdens de race.

Fuse Race John Slate heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Fuse Race John Slate


Alternatieve artikelen:

Laatst bekeken items