opc_loader

LET OP: Van 4 juli t/m 10 augustus geen verzending van orders. Van 11 t/m 31 augustus 2x per week.

Compression Cap Black

Artikelnr. SwimMere: BM2827
Artikelnummers
Nr. lev. :
SA1221112

Kenmerken

 
Beschrijving: compressie badmuts
Geschikt voor: wedstrijd
Materiaal: stof met siliconen band
Kleur: zwart
 
12,95

Maat

  • S/M
  • L

LET OP: VAN 4 JULI T/M 10 AUGUSTUS GEEN VERZENDING VAN ORDERS. IN PERIODE 11 T/M 31 AUGUSTUS VINDT 2X PER WEEK VERZENDING PLAATS. 

Standaard verzending.

Orders worden 3x per week verzonden (maandag, woensdag en vrijdag) en aangeboden bij PostNL. U ontvangt Track en Trace informatie na aanbieding bij PostNL. PostNL bezorgt in principe de levering in 95% van de gevallen binnen 1à 2 werkdagen na de 1e verwerking. Verzending naar het buitenland minimaal 5 werkdagen. Vanwege drukte en gebrek aan personeel bij PostNL en de overige bezorgers, kan verwerking een paar dagen langer duren. Houd dus rekening met de verwerkingstijd van de order en de levertijd door PostNL. Bestel tijdig!

De Compression Cap van MP
De compressie badmuts van Michael Phelps houdt het haar bij elkaar om een verbeterde hydrodynamica van het hoofd te krijgen en weerstand te verminderen. Vervaardigd uit ultra vlak, lichtgewicht materiaal voor een maximaal comfort. De siliconen rand houdt de badmuts op zijn plaats. Ontworpen om onder de X-O wedstrijdbadmuts te dragen.

Verkrijgbaar in maat S/M en L
Materiaal: 71% micro polyamide en 29% elastan
Fina Approved

Compression Cap Black heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Compression Cap Black


Alternatieve artikelen:

Laatst bekeken items