opc_loader
Vakantie is voorbij. Orders worden weer normaal verzonden. Vanaf zaterdag 5 augustus geldt de normale winkelopenstelling weer.

Vortex Swirl Aquashort END

Artikelnr. SwimMere: HS3953
Artikelnummers
Nr. lev. :
11366D190

Kenmerken

 
Beschrijving: heren boxer
Geschikt voor: training/wedstrijd
Lengte: 27cm
Rijgkoord: ja
Materiaal naam: Endurance+
Materiaal samenstelling: 53% polyester/47% pbt
Kleur: zwart/multi
 
48,00

Inch maat (NL maat)

  • 38" (07)
  • 40" (08)

Orders worden binnen twee werkdagen verzonden. Uitzonderingen gelden voor feestdagen, vakantieperiodes en speciale gelegenheden. 
PostNL verwerkt de levering in 95% van de gevallen binnen 1 à 2 dagen. Verzending naar buitenland minimaal 5 werkdagen. Vanwege drukte bij PostNL en overige bezorgers, duurt verwerking momenteel langer.

Houd dus rekening met verwerkingstijd order en levertijd PostNL.  Bestel tijdig.


Deze Aquashort Vortex Swirl uit de collectie van Speedo met een digitale print is een boxer geschikt voor zowel de wedstrijd als de training maar ook voor op vakantie. De voorkant heeft een V vorm, dit geeft extra comfort. Het duurzame Endurance+ is 100% chloorbestendig en kleurecht. Het materiaal is zeer duurzaam, snel droog en geeft een totale bewegingsvrijheid zodat de focus op het zwemmen kan liggen. Een zwembroek die ontworpen is om langer mee te gaan en perfect is voor veelvuldig gebruik.

Kenmerken:

  • Digitale print
  • Zwart/multi
  • Bindkoord voor een zekere pasvorm
  • V cut voor extra comfort
  • 100% chloorbestendig
  • Bewegingsvrijheid - 4 richting stretch ter verhoging comfort en zachtheid
  • Endurance+ materiaal dat de pasvorm behoudt en minder vervaagt dan ander materiaal
  • Beenlengte 27 cm
  • 53% Polyester, 47% PBT

Vortex Swirl Aquashort END heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Vortex Swirl Aquashort END


Alternatieve artikelen:

Laatst bekeken items