opc_loader
Kijk hier in de kalender voor de openingstijden of plan een afspraak in via de button PRIVATE SHOPPING onderaan de pagina.

XPRESSO Kneeskin Black/Silver

Artikelnr. SwimMere: XM2805
Artikelnummers
Nr. lev. :
AS0010115

Kenmerken

 
Beschrijving: wedstrijd kneeskin
Geschikt voor: wedstrijd
Soort rug: open back
Voering: body (77% polyamide/23% elastan
Materiaal naam: ExoFoil
Materiaal samenstelling: 56% polyamide/44% elastan
Naden: geplakt
Compressie: hoog
Waterafstotend: ja
Kleur: zwart/zilver
 
399,00

FR maat (NL maat)

  • 36 (34)
  • 38 (36)
  • 40 (38)

Orders worden binnen twee werkdagen verzonden. Uitzonderingen gelden voor feestdagen, vakantieperiodes en speciale gelegenheden. 
PostNL verwerkt de levering in 95% van de gevallen binnen 1 à 2 dagen. Verzending naar buitenland minimaal 5 werkdagen. Vanwege drukte bij PostNL en overige bezorgers, duurt verwerking momenteel langer.

Houd dus rekening met verwerkingstijd order en levertijd PostNL.  Bestel tijdig.


De XPRESSO technical swimsuit is het eerste product dat door MP, Michael Phelpsi in 2015 in de markt is gezet. Michael Phelps droeg de XPRESSO bij de Mesa Pro Swim Series in 2015.

HYDRODYNAMISCH. Materiaal beperkt de wateropname.
AQUA CORE. Hoge compressie en betere circulatie in het been.
EXO FOIL. 3D stretch geweven stof die meebeweegt met de spieren - betere bewegingsvrijheid en flexibiliteit.
GEPLAKTE NADEN. Beperking weerstand en bevordering van lichaamsstroomlijn en ondersteuning van het lichaam.
SILICONEN STRIP ONDERKANT PIJPEN. Voorkomt schuiven pijpen.

"XPRESSO Tech Suit - The Best Suit and the Most Comfortable Suit I Have Ever Worn": Michael Phelps.

Het XPRESSO technische zwempak is ontwikkeld met de exclusieve Exo-Core bi-materiaal technologie van Aqua Sphere. Dit is een combinatie van ExoFoil en Aqua Core. De combinatie van deze twee materialen zorgt voor een pak dat op het hoogste niveau presteert.

  • Hydrodynamisch materiaal beperkt wateropname;
  • Geplakte naden verminderen de weerstand en stroomlijnen en ondersteunen het lichaam;
  • Silicone strips aan de binnen onderkant van de pijpen zorgen ervoor dat pijpen op de plaats blijven;
  • Materiaal geeft een natuurlijk gevoel en extra flexibiliteit;
  • Spieren blijven zowel voor als tijdens de wedstrijd ontspannen;
  • Ontwikkeld in Frankrijk en gemaakt in Italië;
  • Materiaal Made in Italy;
  • FINA Approved.

De XPRESSO wordt geleverd met mesh netje en MP XPRESSO bidon.

XPRESSO Kneeskin Black/Silver heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
XPRESSO Kneeskin Black/Silver


Alternatieve artikelen:

Laatst bekeken items